Неформат

Мер Черкас – Зеленському: Ми не відмінили карантин, ми відновили справедливість. Якщо нема епідемії у “Епіцентрі” з його величезними чергами, то у маленькому магазинчику де пара відвідувачів зайшла, загроза набагато менша.

У коментарі виданню “Цензон.Нет” Мер Черкас Анатолій Бондаренко відповів на погрози президента Володимира Зеленського.

“Зранку під мерією побачив якусь “наружку”. Це нормально, мене це не лякає. Якби не погрози з Києва, то можна було б подумати, що центральної влади не існує. Я знав на що саме йду. Розкажу, чим нащому місту допомогла центральна влада під час карантину. По-перше, на протиепідеміологічні заходи мііська влада перерозподілила з бюджету міста 98 мільйонів гривень. А обласна рада за весь карантин виділила місту всього 900 тисяч гривень. Оце й вся допомога. По-друге, центральна відмінила кілька місцевих податків, та за один тільки березень позбавила Черкаси понад 100 мільйонів гривень запланованих доходів. Ось така участь держави. Тепер нам кажуть – деякі торгівельні мережі можуть працювати під час карантину, а дрібним магазинам не можна. Так це ж погано – таким чином штучно створюється натовп в деяких супермаркетах. Нам треба розвантажити “Епіцентри”, розвантажити “Велюр”, для цього треба відкрити усі дрібні магазини та кафе. Звичайно, увесь персонал має бути у захисних масках, мають дотримуватись соціальна дистанція, заходи гігієни. Якщо нема епідемії у “Епіцентрі” з його величезними чергами, то у маленькому магазинчику де пара відвідувачів зайшла, загроза набагато менша. Так що Черкаси не відмінили карантин – ми зробили карантин у нашому місті дієвішим, і ми відновили соціальну справедливість. Через кілька днів магазини у місті запрацюють. А керівники хай не погрозами міряються, а думають, чим вони можуть бути корисні своєму народу, який їх на свої податки утримує вже з останніх сил”.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Далі по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close