Віче НСН

“«Через років десять забудуть»- говорить колишній патріот України про війну з Росією. Не забудуть, поки будуть такі книги.”

«Через років десять забудуть»- говорить колишній патріот України про війну з Росією. Не забудуть, поки будуть такі книги.

Вони різні як за формою («чоловіча» проза Вербича проста, щира, щоденникова, часом схожа на звіт; в Горіха Зерня навпаки текст емоційний, сповнений внутрішніми переживаннями, часом їх більше як подій), так і за змістом ( «Точка незворотності» – розповідь вояка безпосередньо з війни;

«Доця» – історія волонтерки, яка живе по інший бік фронту). Але обидві книги це спроби авторів переосмислити війну самим, спонукати читачів перепустити її через себе. Спроби вдалі, такі що не залишать байдужим, не дадуть забути скільки б не намагалася Росія і її попутники.
Дякую за рекомендацію Зоя Бойченко і рекомендую усім.

 

За матеріалами зі сторінки Володимир В’яткович

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.