Блоги

Андрій Смолій: “Ганьбище на сьомому році війни в центрі Києва… Росія масштабно іде в атаку на нашу країну.”

Український політолог Андрій Смолій обурений мітингом прибічників партії Анатолія Шарія у Києві:

“Ганьбище на сьомому році війни в центрі Києва.

Колони промосковських «шаріївців» з червоними прапорами, з російськомовними гаслами та промосковською риторикою.
Поле для діяльності СБУ та інших правоохоронних органів щодо осіб, що прямо підривають національну безпеку України. Проте ні. Росія масштабно іде в атаку на нашу країну. І ці червоні шмати посеред столиці Незалежної України тому яскравий приклад.” – пише Смолій.

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині.

Теги
Показати більше

Далі по темі

Один коментар

  1. АНДРІЮ СМОЛІЮ.

    Колони промосковських шаріївців в Києві , не має права на буття. Бо це руйнація Держави УКРАЇНА! Це відверта демонстрація ворожих Україні промосковських сил. Тому підлягає терміновій леквідації. Держава має захищати свій суверінітет і вести з ворогами жорстоку непримериму боротьбу. Надати завдання контррозвідці віднайти і доставити Шарія на Український суд. Потрібно засудити цього анти Українського ” геббельса!”зробити так, як зробила-би Ізраїльська розвідка і Держава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close