Думка

Другий президентський термін Володимира Зеленського: в ОП виступили із заявою

Президент України Володимир Зеленський прийме рішення про висунення своєї кандидатури на другий термін, виходячи з думки українців.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв’ю Lb.ua заявив, що у глави держави дуже багато планів. Не вистачить і чотирьох термінів.

“Рішення буде приймати президент. Якби він спитав мою думку, я б відповів так: рішення потрібно приймати ближче до закінчення першого терміну, коли буде розуміння того, наскільки задумане особисто їм виконано. На сьогоднішній день у нього настільки грандіозні плани…” – сказав Єрмак.

При цьому глава ОП підкреслив, що для Зеленського “в першу чергу важлива думка людей”.

Інтерв’ю:

– Я буду на цій посаді стільки, скільки вирішить президент Володимир Зеленський.

Зрозуміло, я намагаюся бути настільки корисним йому, і ефективним на своїй посаді, щоб ні у Володимира Зеленського, ні у суспільства не виникало питань до моєї роботи. Для мене це важливо. Мій внутрішній критик досить сильний.

Кожен день я сам даю жорстку оцінку тому, що я зробив. І це підстьобує мене бути активним та ініціативним.

Я це до того, що Володимир Олександрович, схоже, починає думати про другий термін.

– Рішення буде приймати президент. Якби він запитав моя думка, я б відповів так: рішення потрібно приймати ближче до закінчення першого терміну, коли буде розуміння того, наскільки задумане особисто їм виконано. На сьогоднішній день у нього настільки грандіозні плани …

Що чотирьох термінів не вистачить?

– Цілком. Але для нього в першу чергу важлива думка людей.

Рік тому складалося враження: в намірах своїх Зеленський щирий, але не цілком усвідомлює обсяг проблем і відповідальності, з якими стикається Президент. Зараз, через 12 місяців, прозріння вже настало? А з ним – і розчарування.

Це можна було зрозуміти, тільки прийшовши сюди. За рік відбулося стільки подій, які люди в інших історіях переживали, напевно, за кілька десятиліть. Я жодного разу не бачив, щоб він руки. Хоча звичайна втома, звичайно, трапляється у всіх.

… Іноді розчаровують люди. В силу свого виховання і світогляду він іноді не розуміє, чому люди, які ще вчора були в команді, можуть так поступати. І це не питання критики. Це питання неправди, переходу на особистості, порушення якихось просто моральних принципів і так далі.

Він все одно ще дивиться на людей через призму себе. Але навіть з тими, хто заслуговував абсолютно іншого ставлення, все одно відноситься до них по-людськи. Завжди давав і продовжує давати другий, третій шанс.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button