Блоги

Івано-Франківець : Звертаюсь до людини, яка чомусь вважає себе президентом і рахує за потрібне ображати людей. І таких як я, мільйони.

Мене звати Ярослав. Мені 60 років. Я проживаю в Івано-Франківську. Вирішив підтримати свої друзів і відповісти одній людині, яка чомусь вважає себе президентом і рахує за потрібне ображати живих людей. Тим більше українців.
#ЯтобіНебот. Запам’ятай, чоловіче, що я не боюсь ні тебе ні тобі подібних.
Я гордий тим, що я українець, що живу в Україні, люблю свою державу. Я боровся за Незалежність своєї країни починаючи з 80-х років, і до кінця своїх днів буду боротись за свою Україну. Бо це Батьківщина моїх дідів-прадідів, моїх батьків, моя і моїх дітей, моїх вірних друзів.
Я постійно підтримував Порошенка, підтримую і буду підтримувати. Тому що він є справжнім українцем, патріотом і вірним захисником своєї Батьківщини.
І таких як я, мільйони. Ми готові не тільки стояти поруч з Президентом Порошенко, але і відстоювати справедливість.

Jaroslav Lisevich

 

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині.

Теги
Показати більше

 коментарів

  1. Я також НЕ підтримую зе. Але автор ХВАЛИТЬ парашенка. борець…) Звичайний порохобот ви. А не борець.

  2. Любов Ткачук Не засдужено Ви цього чоловіка називаєте порохоботом. Він аж ніяк не хвалить Порошенка. Можете і мене назвати порохоботом, Бо я хоч в Україні не живу, але там остався мійдух і люди по крові. І я не хочу щоб кірзовий чобіт топтав могили моїх рідних і прудлював іх. Тому багато за що шаную Порошенка , Чому Ви пане знаєте тільки Порошенка.А чому закрили свої вуста за Уряд який не підвладний Порошенку. ВРУ, Премєри. Кабінет міністрів з міністрами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close