Блоги

Івано-Франківець : Звертаюсь до людини, яка чомусь вважає себе президентом і рахує за потрібне ображати людей. І таких як я, мільйони.

Мене звати Ярослав. Мені 60 років. Я проживаю в Івано-Франківську. Вирішив підтримати свої друзів і відповісти одній людині, яка чомусь вважає себе президентом і рахує за потрібне ображати живих людей. Тим більше українців.
#ЯтобіНебот. Запам’ятай, чоловіче, що я не боюсь ні тебе ні тобі подібних.
Я гордий тим, що я українець, що живу в Україні, люблю свою державу. Я боровся за Незалежність своєї країни починаючи з 80-х років, і до кінця своїх днів буду боротись за свою Україну. Бо це Батьківщина моїх дідів-прадідів, моїх батьків, моя і моїх дітей, моїх вірних друзів.
Я постійно підтримував Порошенка, підтримую і буду підтримувати. Тому що він є справжнім українцем, патріотом і вірним захисником своєї Батьківщини.
І таких як я, мільйони. Ми готові не тільки стояти поруч з Президентом Порошенко, але і відстоювати справедливість.

Jaroslav Lisevich

 

Від редакції. Шановні користувачі мережі Інтернет. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button