Блоги

Жителька Львівщини, яка захворіла на коронавірус: Я перш за все, хочу звернутися до тих скептиків, які кажуть, що це все брехня.. Просто хочу кожного з вас застерегти. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІШІ і дотримуйтесь усіх рекомендацій та карантину!

Автор публікації – жителька Львівщини Надія Шостак, яка зараз з діагнозом коронавірус лікується в Кам’янко-Бузькій районній лікарні. пряма мова:

Дорогі друзі. Я довго вагалася чи писати цей пост, але вирішила поділитися.

Думаю всі ви вже чули, що мене спіткала необережність захворіти на COVID-19

Я перш за все, хочу звернутися до тих скептиків, які кажуть, що це все брехня, це все політика, накручена статистика і так далі. Може політика в цій всій ситуації і присутня, але КОРОНАВІРУС є! І то близько. Я дуже дякую всім тим, хто мене увесь цей час підтримує. Але є й такі, що доносять різні негативні слухи і плітки, що є не дуже приємним. Не дай Бог нікому цього!!! І я не бажаю нікому такої ситуаціі((

Фізичний мій стан +/- стабільно. Найважче психологічно. Не можу ніяк того переварити

Просто хочу кожного з вас застерегти. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІШІ і дотримуйтесь усіх рекомендацій та карантину! Тому, що вірус є серед нас

 Або є люди-носії , які навіть не підозрюють, що розсіюють. Зрозумійте ще одне!!! Наша медицина до таких викликів не готова! Краще з такими діагнозами в лікарню не потрапляти. Це проблема загальнодержавного рівня, де на екранах телевізорів говорять одне, а насправді зовсім все інакше. Нам ще до Європи, як пішки до неба.Медицину недофінансовують. Первинна ланка медицини взагалі не знає до кінця що їм можна і що не можна, як контактувати з такою людиною.  Лишаєшся зі своєю проблемою сам на сам.

Дуже дякую п. Кириличу В.І., за прикладені зусилля і увагу. А також своїй улюбленій сімейній лікарці Анні Юрівні і тим медикам, які ризикуючи здоров‘ям в спеку у комбінезонах працюють непокладаючи рук.
Таких людей і лікарів як вони не так багато

Краще поберегти себе заздалегідь і бути дуже обережними

Бо всі зараз дуже розслабилися і це може бути причиною, що COVID-19 зайшов в нашу Жовтанецьку ОТГ.
Може дасть Бог, нас скоро це мине.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button