Віче НСН

“Дякую за все, мамо”: Нястя із Позняків, яка втратила всю родину, показала зворушливі фото з батьками..

Дівчина повідомила, що похорон відбудеться завтра, 25 червня.

Дівчина, яка під час вибуху у будинку на столичних Позняках втратила всю родину, а сама дивом вижила, поділилася зворушливими фото.

Так, Анастасія Недашковська у своєму Instagram в пам’ять про свої

Під завалами будинку в Києві загинула сім’я залізничника: що відомо
загиблих батьків та брата виклала архівні фотокартки

На них дівчина у красивій вечірній сукні стоїть поруч з найріднішими людьми. “Дякую за все, мамо”, “Дякую за все, тату”, – підписала фото Анастасія.

Також вона згадала про старшого брата, який також став жертвою вибуху у будинку. “Покійся з миром. Ти назавжди залишишся найкращим братом”, – написала дівчина.

За словами Насті, похорон її рідних відбудеться завтра, 25 червня. Вона просить всіх, хто знав її батьків та хоче прийти попрощатися, звертатися до неї. Сама ж дівчина наразі перебуває у своєї подруги.

Тим часом на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 у Києві продовжують працювати спеціальні служби. Зокрема, вони контролюють, аби ніхто з перехожих не підходив близько до аварійного будинку, так як бояться, що може статися повторний обвал.

Нагадаємо, вибух у десятиповерховому будинку на Позняках стався вранці 21 червня. В результаті було зруйновано п’ять поверхів будівлі.

З-під завалів будинку рятувальники дістали тіла п’ятьох загиблих. Троє із них – родина 18-річної Анастасії Недашковської. Дівчина одночасно втратила батька, матір та брата. Сама ж Настя врятувалася дивом, вона перебувала у ванній кімнаті і останньої миті

Трагедія 18-річної Насті з Позняків: на горі дівчини намагаються нажитися шахраї
встигла вискочити на сходи.

Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, наімовірніше,

Трагедія 18-річної Насті з Позняків: на горі дівчини намагаються нажитися шахраї
спровокувала газова суміш

 За матеріалами сайту tsn

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.