Віче НСН

Андрій Міщенко: Кілька місяців тому мій товариш був в Карпатах. Каже бачив села, в яких через хату стоїть ”лісовіз”. І то не простий, а такий за 40-50 тис$..

Автор публікації – екснардеп Андрій Міщенко. Пряма мова:

Кілька місяців тому мій товариш був в наших Карпатах. Каже бачив села, в яких через хату стоїть ”лісовіз”. І то не простий, а такий за 40-50 тис$, іноземні з пристроями для самонавантаження. До чого це я? А до того, що у вирубці нашого лісу винні ж…ди. І через них в наших Карпатах такі повені та селеві потоки. А ще вони винні у видобуванні бурштину на Волині. Перетворюючи колись милий край на місячний ландшафт.

Гордість розпирає за своїх одноплемінників українців. За те, що до цього всього 3,14здєца на своїй землі ми не причетні. Ні триста, ні двісті, ні сто років тому, ні тим паче зараз.

Р.S. а ще мені дуже подобаються застільні розмови про наведення порядку в державі, про злодіїв, котрих давно вже треба розстріляти, про владу скотів, котру українці не обирають. Про те, як залюбки вибрали б нормальну владу, але за тих за кого вони хочуть голосувати – ті непрохідні і т.п.

Весело тут буде завжди. І робота в Европі також

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.