Неформат

Страшна трaгeдія, батьки не можуть повірити: неподалік села знайшли мeртвuмu двох дівчат

25 червня о 13:07 до Служби порятунку «101» надiйшло повiдомлення, що поблизу села Першотравневе Розiвського району на мiсцевому ставку потонули двi дiвчинки вiком 11 рокiв.

Як з’ясувалося в ходi попереднього розслiдування, дiвчата з рiзних сiмей без дозволу батькiв поїхали на велосипедах до мiсцевої водойми. Речi на березi виявив мiсцевий житель, почав шукати у водi дiтей i дiстав тiло однiєї з дiвчат на поверхню. Рятувальники, якi прибули на мiсце подiї, допомогли мiсцевим жителям витягнути на берег тiло другої дитини.

Обставини трагедiї встановлюються. Тiла дiвчат передали працiвникам полiцiї для проведення судмедекспертизи. За фактом подiї вiдповiдними органами ведеться розслiдування.

Вiд ГУ ДСНС залучалася 1 одиниця технiки та 3 чоловiк особового складу.

Рятувальники закликають батькiв не залишати дiтей без нагляду. Сумлiнно поставтеся до власної безпеки та безпеки ваших дiтей пiд час лiтнього вiдпочинку на водних об’єктах. Уникайте необладнаних для купання мiсць та з пересторогою ставтеся до усiх забав, що пов’язанi з водною стихiєю. Будьте вiдповiдальними! Не допустiть трагедiї в вашiй сiм’ї!

За матерiалами сайту ДСНС

Вiд редакцiї. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Рiзнi точки зору це нормально.
Шановнi усвiдомлюйте вiдповiдальнiсть, за поширення iнформацiї, простими словами, не пишiть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа i нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на вашi коментарi, у нас на сторiнцi.
Правда завжди десь посерединi. iнформацiя не пiдтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете подiляти або нi.

Показати більше

Далі по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close