Блоги

Львів’янка: Вчора я отримала свій позитивний результат на СOVID-19.. Всім хто думає, що це штучно, брехня, накручують – це правда. Іноді буває по 3 швидких за 5хвилин.

Публікація львів’янки Надії Мохняк. Пряма мова:

Зібралася з думками і вирішила написати.

COVID-19, вчора я отримала свій позитивний результат…

Як я береглась, знають всі моі друзі, мінімум контактів-маски, респіратори, рукавички, антисептики, обробка продуктів з супермаркетів, машини, телефонів, домофонів, вдома і на роботі, клямки, маски і т.д, але від долі не втечеш…що має бути, то буде.

Все почалось з першіння в горлі-подумали алергія, після протиалергенних стало легше, все ок. Через два дні пропав нюх, на 5 день почав боліти хребет і терпнути ноги. На 7 день задишка і температура 37.1-37.3, послухали лікарі, відправили додому пити чаї, 8 день стан погіршився і зі скандалом записали мене на рентген, 9 день-двобічна пневмонія, задишка шалена, пульс 110 і термінова госпіталізація, хоча в лікарню не хотіли відправляти, ‘молода жінка не може задихатись’, але поклали і я щиро дякую Богу і всім хто за мене молився, без кисню я б не вижила мабуть. 5 днів на кисневій масці цілими сутками, це дуже важко, лице боліло, кожен вдих за щастя, бо без маски розривало середину аж до рвоти, паморочення і прострації. Так я ще ніколи не хворіла.

Всім хто думає, що це штучно, брехня, накручують-це правда. Іноді буває по 3 швидких за 5хвилин. Медперсонал працює на виснаження в скафандрах з важкими хворими. Повірте, ті гроші не вартують того, бо багато пишуть ‘бо доплати’. Але всі чуйні, турботливі і я безмежно вдячна всім.

Якось так. Бережіть себе…

До дня медика був концерт під вікнами і була пісня ‘Я не здамся без бою’, це мій мотиватор, навіть змогла записати собі, хоч була під крапанкою, матиму і таку згадку.

І ще, любий симптом-до лікаря, відстоюйте себе, не мовчіть, нікому ми не потрібні, сімейний лиш би відмахались від нього…

До речі, маю підтримку, моя дитина, де мама-там і він. Та і мамуся теж без мене ніяк. Ми тут гуртом.

Допомагай нам Боже!

P.S

Друзі, я кожному щиро дякую за підтримку, віру в мене, побажання, слова підтримки, молитви, допомоги! Я не в силі подякувати кожному, бо коментарів безліч. Я не чекала, що буде так багато побажань, зробила допис щоб люди береглись і зрозуміли, що не все так просто і легко, як хтось думає.

Щиро дякуємо! Для нас це шалена підтримка і колодязь сил. Бережіть себе!

Хм, допишу ще.

Жінок хвилює, що я з макіяжем…дивно і прикро, що хтось побачив і почерпнув лише це. Заспокою всіх, я не малювалась, це татуаж, В тому стані що я була, то було одне бажання-жити і дихати.

 

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button