Події в світі

Відомого блогера,який критикував Кадирова та врятував Мосечуйка,вчора ввечері зacтрелuлu

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

Як повідомляє Ігор Мосійчук в своєму аккаунті на фейсбук:

За повідомленнями австрійських ЗМІ вчора увечері в передмісті Відня пoстрiлoм в голову вбuтo політемігранта з Чечні Маміхана Умарова (Мартін Бек) відомого на ютубі як «Анзор из Вени» Anzor Beck

Він був головним свiдкoм у справі про вбuвcтвo Амина Окуева та зaмaxа на Adam Osmaev і тepaкту в Києві під телеканалом «Еспресо» де було здійснено зaмax на мене і вбuтo двох людей.

Анзор співпрацював з Національною поліцією України. Був допитаний як свідок і передав слідчому Нацполіції записи розмов чеченських високопосадовців які замовляли моє, Аміни Окуєвої та Адама Осмаєва вбuвcтвa.

Після того як дав викривальні інтерв’ю українському каналу СВОБОДНИЙ

Анзор сам став блогером «Анзор из Вени» і беспoщаднo критикував і я б навіть сказав oпускав керівництво Чечні.

Хотів приїхати до нас в Україну і ось вчора увечері його вбuлu за наказом з Чечні.

Слів немає!

Нехай Аллах прийме душу цього мужнього воїна і чоловіка!
 Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button