Суспільство

40 днів та ночей «кіборг» Олег обороняв Донецький аеропорт. І йому знову доведеться прийняти бій.

«Тримайтеся землі, вона береже!»

Ці пророчі слова бойового комбрига, «кіборга» – полковника Олега Зубовського, сказані ним на навчаннях ще задовго до війни, назавжди закарбувалися в пам’яті військовослужбовців 1 батальйону Новоград-Волинської «тридцятки». Їх справжнє життєве значення бійці осягнули вже під час кривавих боїв на Донбасі.

Вже в складі 93 бригади офіцер 40 днів та ночей разом з іншими нашими захисниками обороняв старий термінал Донецького аеропорту. Отримавши поранення, полковник Олег Зубовський продовжив виконувати бойове завдання, адже вважав, що присутність командира поряд з побратимами має для них велике значення.

Водночас він вірив, що його присутність на передовій, навіть пораненого, вбереже життя його підлеглих. І попри поранення, офіцер зумів досягти своєї мети: втрати в його підрозділі були мінімальними.

Далі Олег Валерійович впродовж трьох років мудро і виважено командував 28 окремою механізованою бригадою, вступив до Національного університету оборони України імені І.Черняховського. Здавалося б найстрашніше позаду, але…

Постійні стреси, моральні та психологічні навантаження, які довелося пережити за роки війни, знову нагадали про себе. І цього разу біда прийшла раптово: лікарі діагностували в офіцера небезпечну хворобу. Отже, йому знову доведеться прийняти бій. Тільки воювати доводиться за власне життя та здоров’я.

На лікування полковника Олега Зубовського потрібні чималі кошти. Самотужки родина не впорається з таким фінансовим навантаженням. Допомогти протистояти важкій хворобі може кожен з нас.

Просимо вас не бути осторонь.
Перерахувати кошти на лікування бойового офіцера можна на номер:
4731 2191 2041 7419
(Зубовська Людмила Вікторівна).

93-тя ОМБр Холодний Яр

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button