Блоги

Сашко Клочан: Я був закоханий у власний народ. Я тихо вірив, що хребет нації не зламано, і всі негаразди та “качєлі” – лише питання часу. Але я помилявся.

Хвилинка відвертості…

Друзі, от дехто з Вас запитує чому я перестав писати дописи у фб, де пропала моя відвертість і запал) …
Дякую, звісно, приємно) .

Відповім.)

Я був закоханий у власний народ.

Попри всі наявні проблеми – я вірив у нас.
Ми пережили цунамі жорстоких випробувань. Тисячу років безліч варварів намагались вбити наше тіло. А впродовж кількох останніх сотень років – найзатятіший з варварів намагається вбити нашу душу.

Але попри усе це, ПІСЛЯ всього цього саме ж ми:
Обрали Незалежність абсолютною більшістю,
Зробили Революцію на Граніті.
Памаранчеву, Гідності.
Обрали Європейське майбутнє , скинули зека.
Самотужки, кіборгами, добровольцями волонтерами і небайдужими людьми – спинили русскую весну, та російську окупацію .
Це дякуючи нашим зусиллям проведено декомунізацію, заборонено комуністів, нарешті створено нашу церкву, і прямо на мій ДН прийнято мовний закон…)

Я тихо вірив, що хребет нації не зламано, і всі негаразди та “качєлі” – лише питання часу.

Але я помилявся.

За останній рік ви переконливо мені довели, що все що зроблено, це просто дивовижний результат маленької жменьки активних небайдужих людей. А переважній більшості, величезній, абсолютній більшості – реально чхати з височенної гори на те, що для мене є важливим і головним….
Виявилось, що це моє найцінніше – вам просто на “хлєб нє намажеш” і дарма не потрібне…

Виявилось, що жахливо великій кількості українців тупо пофіг якщо зникне їхня мова. Ну а з нею і гідність. Вони навіть добровільно готові проміняти свою мову на мову тих, хто їх закріпачив. І з самобутнього самодостатнього народу – остаточно перетворитись у недонарод, колонію.
Та і навіть який прапор майорітиме над головою – теж багатьом чхати, а кожному 5-му взагалі мариться російський…

73% з нас, голодний і ображений пролетаріат – качнулись на дешевенький популізм Зе і Ко…
Це хоч і журба, але практично норма для всіх народів планети. Власне, в тій же Росії на популізм качнулось аж 80%.
Тому я навіть не буду згадувати про той сором, який відчуваю ледь не щодня за блазня і ваш вибір.

Та є речі, які мене справді шокують.

44% українців негативно ставляться до декомунізації, а ще понад 20% – байдуже… Тобто уявімо, що прийшов до вас якийсь мудак, вбив всю вашу родину, вас закріпачив, і назвав ваше місто у свою честь. І виходить, що 2 з 3-х українців цілком спокійно готові жити в місті ката своєї матері! А більшості не те що байдуже, вони навіть взагалі ПРОТИ перейменування. Курва, ви що, хворі на голову, люди? Де ваша, якщо не гідність, то хоча б сором? Які кізяки у ваших головах?

51% українців вважає, що справи на Пороха справедливі. Тобто ви хочете крові Пороха. Ок, ну зрозуміло, чого ж, пролетаріат завжди хотів отнять і подєліть. . Це, щоправда не дуже корелюється з ненамазаним хлібом, ну та ладно, я всеодно неподужаю вашу логіку. Тільки ви в курсі, що Пороха не судять за корупцію? Її просто не знайшли, шукаючи істерично цілий рік. І почали таскати його за що попало. За картини, за Томос, за якісь накази Генералові…
І от 51% українців вважаєте ці справи справедливими? Ви ідіоти, чи знову просто не розібрались?

Кожен третій українець у другому турі готовий проголосувати за Бойка…
!!!
Кожен третій готовий привести до влади тих, хто спонсорується на гроші країни, яка на нас напала просто зараз.

Та що з вами таке? А хіба на 6-му році війни ви не мали би щиро ненавидіти тих, хто вбив понад 10000 ваших співвітчизників, а мільйое лишив без домівки? І хіба ви не повинні були задуматись, погуглити і, нарешті зрозуміти хто ворог? Гаразд, задуматись, то не ваше. А серце ви маєте? Як воно підтримувати ворога, коли приходять похоронки дітей щодня , га?

Нє всьо так адназначна? То може це ми, українці, зайшли на суверенну територію Росії і ведемо там бойові дії, втручаючись зброєю у справи іншої країни? Чи яка ще однозначність потрібна?

Я так розумію, що ви не виїхали звідси в рашку лише тому, що не здатні зібрати пожитки і звалити? Чи просто щиро сподіваєтесь, що рашка спасёт вас сама? Як ви можете тут жити взагалі, зрадойоби?

Оце такий настрій маю…
Тому писанину закинув. Шукаю рівноваги деінде….

А додати ще сюди переслідування патріотів і волонтерів, то прямо взагалі хочеться зацілувати вас в ясна, дорогі мої 73%.

Ви знаєте, наприклад, що у Юлії Кузьменко є 14-ти річна дитина, і за проведений цей майже рік за ґратами дитині дозволили подивитись на маму тричі через скло… . Навіть не поспілкуватись і не доторкнутись. Це за що так? За недоведені звинувачення, які усім адекватним людям здаються абсурдними? А ви й далі мовчите і підтримуєте свого бубочку?

Нація перетовчена.
І все частіше мені здається, що незворотньо.. Лишилась лише жменька недобитків, які тягнуть цю країну з болота. І я поняття вже не маю на що вистачить сил у активної меншості. Бо пасивна більшість з айкосами смалить все активніше.

Сашко Клочан
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

 коментарів

 1. Автор хрінов писака! Бачте, він був закоханий, аж тут раптом прозрів! Який біль!
  Вітаю в дорослому житті ! Закоханість то гарна річ але на ній далеко не поїдеш. Треба вчитись любити дорослою, тверезою любовью.
  Народ у нас такий як є, не янголи але і не демони, не такий розумний як хотілося би нам, але і не такий дурний як хотілось би владі.
  Просто деяким писакам треба менше писати а більше думати і аналізувати.
  Задовбала вже ця порохоботська блювотина про 73% ватників, манкуртів і кого там ще !!!
  Серед ціх 73% було багато ветеранів АТО, щирих патріотів і тих кому не байдужа доля України. Багато з них проголосувало за Зе, бо вони не такі моральні збоченці як ті упороті порохоботи, і тому не змогли проголосувати за брехливу, двулику, цинічну і жадібну потвору. Так вони – ми, помилились, але ми помилялись і до цього не раз, обираючи таких мерзотників як порох, які всі ці роки грабували країну і довели її до зубожіння. Ви не думали, що саме завдяки саме покидьку пороху, стало можливе таке, що народ проголосував за клоуна? Чи що якби ваш порох був таким справжнім патріотом, то усвідомлюючи свою скомпроментованність і рівень недовіри, мав би зняти свою кандидатуру на користь іншого, не заплямованого кандидата – патріота, як той Кошулинський? Але він цього не зробив, бо головне для нього залишитись біля корита, що власне він і робив усі роки незалежності.
  Що до патріотів у тюрмах: автор цього епосу наче прокинувся учора. А те що нова ”патріотична” влада першим ділом вбила Сашка Білого, забув чи не знав, а тисячі добровольців яких порох руками матіоса позакривав по тюрмах теж не знав, чи забув ? Як мусора ставили ветеранів на коліна під радою теж забув?
  Про тих кого покидьок порох злив у котлах я вже мовчу, бо ”автор” судячи з усього, скаже щось на кшталт ”а доказів нема”. Доказів повно, як і корупції пороха, тільки упороті, безсовісні порохоботи вперто їх не помічають. В цьому напевно і різниця.
  Що стосується декомунізації.
  Я ненавиджу комунізм, радянщину і все що з ними пов’язано усіма фібрами душі. Але скажу що знаю чимало людей які люблять Україну і не хочуть тут ”рускава міра”, і в разі наступу, будуть боронити її від росії, але вони не розуміють навіщо перейменовувати вулиці. Так, я таких зустрічав і сперечався з ними. Вони щиро цього не розуміють, так само як і деякі порохоботи не розуміють в чому корупція, підступність і брехливість пороха. Так буває. Вони ще не доросли до такого розуміння.
  Але треба шукати те що нас об’єднує і на цьому концентруватися, а не писати такі зрадофільські опуси, з довжелезними, соплями про те як все пропало і який у нас тупий, ватний народ.

 2. ВІТАЮ Вас Дмитро .. .щиро скажу Ви розумна і МУДРА особистість .. і дійсно Життя – це боротьба – … ВИЖИВЕМ … Наснаги

 3. ВІТАЮ Вас Дмитро ..- Ви розумна мудра Особистість..Життя таки боротьба ..Наснаги

 4. Дмитре, для чого так багато слів? Тим паче брехливих. Сила ваших переконань не свідчить про їх істинність.

 5. На словах автор проти минулого, комуністичного. проросійського, а по суті нудьгує за часами коли “всі як один”, “раньше думай о Родине”, “засудимо зрадників”, і т.п. Мабуть він не відрізняє колективістські стандарти тоталітарних режимів від демократичних цінностей, які мають на меті захист і розвиток кожної людини і громадянина. Від цього когнітивного резонансу і стався психологічний ступор, а в результаті – розчарування, розпач та образа.

 6. Згоден з автором Але як сумно !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close