Неформат

У Києві зник пасажир BlaBlaCar: що відомо.

16 липня чоловік сказав, що їде з Києва до Дніпра через сервіс BlaBlaCar.

У Києві зник керівник ГО “Будинок милосердя Київ” – Олексій Кучапін.

16 липня Олексій сказав, що їде з Києва до Дніпра через сервіс BlaBlaCar. Після цього на зв’язок не виходив.

Про це повідомляє “Київ Оперативний”.

39-річний Олексій Кучапін був одягнений у сіру футболку, коричневі шорти, сині кросівки, бежеву кепку. Із собою мав зелений рюкзак.

Його зріст 174 см, вага 90 кг.

“Може, хто бачив його і / або знає про його поточне місцеперебування, телефонуйте 099 264 0268 або 102”, – йдеться у повідомленні.

Під дописом користувачі пишуть, що “багато хороших справ у багажі Олексія і ще багато належить зробити”. Люди дуже тепло відгукуються про чоловіка.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Далі по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close