Думка

Ар’єв: “Москва має вікно можливостей і буде в нього лізти. Нам до цього всього треба готуватися і морально, і не тільки…”

Дестабілізація. Все, що відбуваєттся останніми днями – для неї. І терoриcти, і вuбyхu, і підпaли, і «мінyвaння». На Банкову тиснуть РФ і її українські шістки, щоб пішла на умови Кремля, в якому добре знають слабкість Зеленського, його больові точки і всю інформацію де і як попорпалось його оточення. Москва має вікно можливостей наприкінці літа і восени, і буде в нього лізти.
Якщо громадянське суспільство стане тою стіною, яка зараз заховає поточного президента від ганебної здачі країни, варто усвідомити – градус терора все одно зростатиме, хаос підсилюватиметься, а casus belli для останнього аргументу сфабрикують такий, що стане моторошно. Нам до цього всього треба готуватися і морально, і не тільки: вистояти самим і не дати тимчасовим переляканим очільникам країни стати співучасниками знищення України. І ми вистоїмо, впевнений!
За матеріалами зі сторінки Володимира Ар’єва

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button