Волонтери

“Найбільший страх, більше не побачити своїх двох діток”: благаю, допоможіть врятувати життя сестри. фото

Сестра попала в больницу, еле выжила, мы всеми возможными и невозможными силами ее спасли! Но сейчас ухудшается все опять! Врачи обещают операцию и не одну.

20.07.2020 уже первая серьёзная сделана. Поплавилась очень роговица глаза. В глазу просто дырка ,другими словами. Насколько это серьезно будет известно через несколько дней. Возможно недель, как начнёт все заживать и сходится. Второй глаз в плохом состоянии, его наблюдаем.

Просим помощи??????
5168 7573 6733 2725
Приват Банк
Мозговая Виктория Станиславовна(сестра)
5167 9190 0344 8874

За матеріалами зі сторінки vs_mozgovaya

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button