Неформат

Йому було лише 48. Відійшов у Вічність лікар збірної України і «Металіста-1925» Антон Худаєв

Сумна новина у таборі Збірної України…
Відійшов у Вічність лікар національної команди України Антон Худаєв. Йому було 48.
Антон Євгенович захворів на COVID-19, вірус вразив 70 відсотків його легенів. Найкращі лікарі України боролися за життя Антона, він перебував під апаратом штучного дихання…
Однак коронавірус виявився безжальним до нашого Дока. Сьогодні увечері Антон Євгенович відійшов у вічність через зупинку серця.
Важко висловити словами глибину втрати. Понад 20 років Ашот (як його всі називали) був лікарем харківського «Металіста», у збірній – з 2016-го ( також працював у головній команді у 2010-му). Завжди чуйний і турботливий до кожного гравця, кожного тренера, кожного члена команди …
Не пропускав жодного звернення, турбуючись про здоров’я колег…
Від імені президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, головного тренера Національної Команди Андрія Шевченка та всієї футбольної родини України висловлюємо найглибші співчуття родині.
Вся Національна Команда у великій скорботі.

Світла й Вічна Пам‘ять нашому Ашоту…

За матеріалами зі сторінки Ukrainian Association of Football

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Далі по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close