Блоги

Ігор Кондратюк: А в яких книгах військової мудрості написано про те, що якщо ти не відповідаєш на поcтріли агреcора, то настане мир, і агрeсор піде з твоєї землі?

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .  

Пряма мова – Ігор Кондратюк

А в яких книгах військової мудрості (стратегії або тактики) написано про те, що якщо ти не відповідаєш на постріли агресора, то настане мир, і агресор піде з твоєї землі? Просто цікаво – де і хто це вичитав/почув/придумав/викурив? Дайте посилання!  (якщо така тактика для виходу з безрезультативаного мінського формату – то, мабуть, може бути. Але не ціною життів наших вояків!)

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Далі по темі

Один коментар

  1. Ігор,чому ви не створите свою партію?Впевнений ви як порядний,досвідчений,патріотичний лідер змогли би організувати людей і завадити цьому московсько клоунському бедламу.На тому місті де зараз “кльопа”мали би бути ви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close