Неформат

Відео. В Одесі “слугу народу” на вулиці “стопнула” поліція і під’їхали співробітники ДБР. Деталі скaндaлy

В Одесі на вул. Маразліївській поліція зупинила Toyota Land Cruiser, в якому їхав народний депутат України ІХ скликання (“Слуга народу”) Ігор Васильківський.

Відповідне відео з’явилося на Youtubе-каналі регіональної телерадіокомпанії “ПІВДЕННА ХВИЛЯ”.

На місці журналісти побачили співробітників патрульної поліції, потім під’їхали співробітники Державного бюро розслідувань, що може говорити про досить серйозну проблему у народного депутата.

Зокрема, журналісти ідентифікували слідчого ДБР Сергія Коблова, який на камеру сказав: “Тут проходять слідчі дії”.

На питання журналістів, що відбулося, “слуга народу” Ігор Васильківський та його помічник відмовилися відповідати.

Журналісти вважають, що Васильківський “порішав” по телефону, щоб його відпустили. Джерела ж стверджують, що “проблема Васильківського в тому, ЩО САМЕ він перевозив в автомобілі”.

 

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Далі по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close