Неформат

Відео. Батько воїна, який 4 дні пoмирав у полі: Вовочка, де ти був, коли моєму сину ламали пальці? Я проклинаю тебе та все кодло, що навколо тебе!”

27 липня під Офісом президента України розпочався мітинг Ні-капітуляції на підтримку української армії в часи перемир’я.

На мітингу присутній батько загиблого військовослужбовця Ярослава Журавля, який зaгинув від порaнень на Донбасі, бо ворог не дозволив його евакуювати.

Батько воїна зробив емоційне звернення до президента Зеленського:

“Я приїхав з маленького села Андріївка з Дніпропетровщини. Шість років я з армією, із Збройними Силами України. Шість років в мого сина були мрії. Я приїхав, щоб вклонитися від себе, від своєї родини всім партіотам України, які в ці хвилини, години, дні піддержували мою родину.

А зараз я хочу спитати: “Володю, Вова, де ти був, коли бабушка розв’язувала хустинку і послєдні 100 грн. віддавала нам волонтерам, щоб ми везли в армію? Де ти, гнидо, була, коли в мого сина ламали пальці, виймаючи автомат, а ти пив вино чи каву? Де ти був? Чого ти не біля народу України? Кого ти слухаєш?

Ви тіло України обмазали гнидотою разною! Вовочка, прокинься, – народ вас зітре з лиця цієї оплаканої землі! Я ПРОКЛИНАЮ тебе і все кодло, яке кругом тебе!

Слава Україні”

відео – Галина Зоря

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close