Блоги

Волонтерка: Судячи з новин, Порошенко так і залишився президентом і головнокомандувачем! Оскільки новина про те, що він полетів в Туреччину є топовою..

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .  

Пряма мова – Наталія Юсупова

Судя по новостям и постам в фб, Порошенко так и остаётся президентом и главнокомандующим, потому как новость о том, что ПА улетел отдыхать в Турцию, является топовой. Что там действующий делает никого не интересует, да и отдыхает он, больше, чем работает, а вот пятый не имеет право, потому что всю ответственность за страну несёт именно он, даже проиграв выборы .Улетел и оставил митинг под АП, без своего присутствия, Боже, как дальше жить??? Раньше кричали, что Порох всем платит кто приходит на митинги, сегодня истерят, что бросил побратимов. Запутались в показаниях. Идиоты

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Далі по темі

Один коментар

 1. Окей sky who is Poroshenko ?
  Добре полетіли хто такий Порошенко?
  Це той в якого всі ТЕСи чи той що банками,нафтою газом завідуе,чи той що медіа,мистецтвом чи власник АВК чи як його ту фабрику звати?
  Порох дітям не іграшки ,це вам не на мальдівах відпочивати
  В політиці розбиратися треба
  За людей думати от я б був презедентом то був би прецендентом зразу би до влади став в опозицію!
  Бо ця влада тіки:”пиздить і пиздят,пиздят і пиздять”
  Військові при мені б “получали б 1000 грн в день а їх життя буде застраховане на 1000000 грн.”
  Я зроблю щоб” простий вчитель жив як президент а ПреЗедент як вчитель”
  Котеджі нахуй
  Продам свій бізнес
  Ми переможемо слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close