Неформат

Смолій: “Зеленський просто вдає, що РФ виконує так зване «перемир‘я», замість того щоб на весь світ заявляти про порушення «режиму тиші».”

Для Зеленського 111 пocтрiлів з боку військ агресора – це «поодинокі пocтрiли», а ми «все виконуємо на 100%».
Знову згадав про «ту сторону».
Зеленський просто вдає, що РФ виконує так зване «перемир‘я», замість того щоб на весь світ заявляти про порушення «режиму тиші». Якщо навіть ОБСЄ фіксує таку кількість порушень, то що робить українська влада? Вдає що нічого не відбувається?
Президент замість адекватної оцінки подій та загрох просто розповідає про «ту сторону» виправдову терористичні ДНР/ЛНР та реальну сторону воєнного конфлікту – РФ.
За матеріалами зі сторінки Андрія Смолія 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Далі по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close