Блоги

Євген Клопотенко: Білоруси, знайте: ви вже не зупинитесь і переможете, це лише справа часу. Але пам’ятайте, що головне почнеться потім. Україна з вами.

Протести та революція для нації – то як спосіб виплеснути весь накопичений біль, відчай, втому та злість.

Відбувається емоційний та дуже потужний вибух. Але найважливіше починається після того. Бо революція – це кризова дія, яка дає швидкий результат. Люди досягають тактичної мети, вважають, що все скінчилося, заспокоються та повертаються до звичного життя. А так робити не треба, інакше все було даремно. Треба створити систему національних цінностей та поступово впроваджувати їх. Розуміти, що після революції країна не зміниться швидко. Бо ми, українці, революцію вчинили. Навіть дві. Але сили духу довести все до кінця нам не вистачило, і тепер ми зіткнулися з наслідками.

Тому, білоруси, знайте: ви вже не зупинитесь і переможете, це лише справа часу. Але пам’ятайте, що головне почнеться потім. Україна з вами.

Євген Клопотенко

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Далі по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close