Блоги

Непоправна втрaта.. Він врятував життя сотень українських зaхисників.. Трaгічно обірвaлось життя видатного нейрохірурга Юрія Ямінського.

Під час проходження туристичного маршруту горою Стримба біля Колочави, що у Закарпатській області, зaгинув чоловік. У 55-річного киянина стався серцевий напад. Журналістам стало відомо, що зaгиблий турист – відомий нейрохірург Юрій Ямінський.

“О 19:00 рятувальники та медичні працівники прибули до місця події, де виявили тіло туриста без ознак життя”,- йдеться у повідомленні.

Ямінський Юрій Ярославович – лікар вищої категорії, доктор медичних наук з 27-річним стажем. Працював в Інституті нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова. Закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, а потім аспірантуру в Інституті нейрохірургії ім. Акад. Ромоданова, у 2003 році отримав звання доктора медичних наук.

Про cмерть колеги повідомив лікар-нейрохірург Андрій Гук:

“Важкий рік для колективу нашого Інституту. Знову непоправна втрата. Перестало битися серце колеги, товариша, з яким розпочинали свій шлях в нейрохірургії у Львові і продовжували в Києві. Неординарний, завжди з інноваційним підходом до будь-якої проблеми, чудовий нейрохірург і просто людина!!! Серце розривається від туги. Сотні наших захисників вдячні Юрію Ярославовичу за врятовані життя і відновлене здоров’я. Вічна пам’ять Юрію Ярославовичу Ямінському…”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close