Блоги

Яна Зінкевич: Терміново! Прошу допомоги або репосту! Маємо всього три доби. В нашій родині Української добровольчої Армії гoре. Сильно зaхворів Народний Герой Україні Назар Опришко.

Терміново!

Прошу допомоги або репосту!

Маємо всього три доби

В нашій родині Української добровольчої Армії гoре. Сильно захворів бiєць батальйону «Аратта» та Народний Герой Україні Назар Опришко. Потрібна допомога!

Друзі, потрібна термінова допомога, дуже ГІДНІЙ людині, нашому другу, побратиму по зброї – Назару Опришко (БОРИСТЕНЮ). В свої 28 років нагороджений: орденом Народний Герой України, орденом за мужність, та багато інш. Він безліч разів рятував Україну, стояв на її захисті від початку вiйни, проходив найгарячіші точки. Через що і отримав проблеми зі здоров’ям. Хронологія подій: чергове поранення->інфекція->відмова нирок>трансплантація нирки->ускладнення->гнійний артрит правого плечового суглобу->сепсис.

В Україні таку операцію не беруться робити. Таку операцію можуть зробити в Стамбулі. Для цього йому потрібно 15 000$, а це понад 400 тис грн. Кошти потрібно зібрати якомога швидше. Летіти треба вже, бо Бористень постійну температуру, трансплантовану нирку, генералізований септичний процес.

Якщо ви пам‘ятаєте майже два роки тому ми разом уже долучались до допомоги Бористеню на проведення операції з трансплантації нирки в Турреччині.

На той момент організацією лікування займались комбат Аратти Друг Червень Andriy Gergert та друг Муслім.
Нажаль зараз Червня уже немає з нами тому ми маємо взяти на себе відповідальність та допомогти бійцю його батальйону Бористеню!

Розумію, що всім дуже важко. Також останні місяці зіштовхнулась з тим, що ресурсів наскільки мало що перекривала більшість витрат по пораненим та хворим самостійно (якщо раніше ми ще мали трохи можливостей допомогати від батальйону). Нажаль всім дуже важко, але без вас ми не впораємось!

Реквізити для допомоги:

Картка приват банка:

Гривнева – 5168 7427 1693 7788 – Назар Опришко (Бористен)

Доларова – 5168 7427 2264 9575 -Назар Опришко (Бористен)

Буду вдячна кожному з вас хто допоможе нам врятувати Героя та Захисника України. І звісно ж сама також долучаюсь до допомоги

Яна Зінкевич

 

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close