Політика

Порошенко назвав головний факт минулих місцевих виборів: “Після 25 жовтня ми живемо в новій реальності”

Минулі 25 жовтня вибори до місцевих органів влади, на думку екс-президента України, нардепа Петра Порошенка, стали виразом тотальної недовіри до влади державної.

Минулі вчора, 25 жовтня, вибори, це вибори меншини, так як в них взяли участь, за попередніми підрахунками, навіть менше половини виборців, повідомляє Діалог.UA. Саме тотальною недовірою українців до влади пояснив вкрай невисокий інтерес народу до виборів п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко на брифінгу в Центральному штабі партії.

“Один висновок можна зробити: результатом є тотальна недовіра до діючої влади. Це навіть не результат, а повне фіаско влади”, – сказав Порошенко. За його словами, чинна влада не витримала випробування кризами, в умовах яких живе Україна. Це і криза, викликана зовнішньою агресією, і економічна криза, і криза, спровокована пандемією.

Як зазначив Порошенко, низький результат партії “Слуга народу” практично у всіх регіонах України (згідно з попередніми даними – ред.) – свідчення ставлення народу до влади, небажання українців і далі бачити біля керма некомпетентних людей, наслідки перебування яких на ключових управлінських посадах можуть бути найсумнішими.

При цьому Порошенко зазначив, що минулі вибори мали безумовно позитивне значення, так як не дозволили відверто проросійським силам захопити країну на рівні регіонів. “Ми живемо в новій реальності після 25 жовтня. Ми маємо позитивні новини, що ці вибори не розкололи країну. Відведені були ризики мудрістю українського народу і виборців. Я сподіваюся, що ці вибори сцеменентіруют країну”, – резюмував Порошенко

За матеріалами сайту Діалог 

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button