Україна

“Моя найкраща подруга стала Янголом”: обірвалося життя відомої лікарки. Ще одне серце, яке співчувало горю, допомагало в проблемах перестало битись…

У Чернівцях коронавірус забрав життя відомої лікарки-акушерки, завідувача пологовим відділенням перинатального центру Чернівецької області Світлани Маланчук.
Сумну звістку повідомила завідувачка відділення патології вагітних пологового будинку Олена Боштан-Албота повідомила на своїй сторінці у Facebook.
“В сводках міністра охорони здоров’я за сьогоднішню добу буде знов кількість захворівших, кількість померлих. Сухі цифри. І невимовний тугий тягучій біль, що охоплює серце і не дає дихнути. За кожною страшною цифрою.
Ще один лікар пішов у потойбічний світ, ще одне серце, яке співчувало горю, допомагало в проблемах перестало битись…
Ще один лікар-професіонал положив своє життя на алтар боротьби з короновірусом.
Схиліть голову, зупиніться, помоліться.
СВІТЛАНА АНДРІІВНА МАЛАНЧУК – ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ЗАВІДУВАЧ ПОЛОГОВИМ ВІДДІЛЕННЯМ ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ Чернівецької області.
Моя найкраща подруга, майже сестра, стала ЯНГОЛОМ”.
Щирі співчуття рідним та близьким.
За матеріалами зі сторінки  Правдиві Новини Буковини

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button