Суспільство

Відео. “Вартість втрачених життів дорожче, ніж карантин”: Павло Кухта виступив з заявою

Карантин в Україні вигідніший для країни з економічної точки зору, ніж давати людям помирати від коронавірусу. Але в такому випадку повинна бути підтримка бізнесу.

Таку думку в ефірі телеканалу Obozrevatel TV висловив перший заступник розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з 2019 по 2020 роки Павло Кухта. “Були розрахунки Київської школи економіки по економічних втратах від того, чи запроваджується карантин, чи людям дають вмирати. Це трохи цинічно, але економіка дозволяє прораховувати і це. І виходило так, що карантин вигідніший”, – зазначив він.

“Навіть з суто фінансової точки зору вартість втрачених життів довгостроково дорожче, ніж карантин”, – додав Кухта.

Разом з тим він наголосив, що запровадження карантину без відповідної економічної підтримки бізнесу – це “інша історія”.

“Ми говоримо про карантин з пакетом підтримки економіки. Якщо підтримки економіки немає, це трохи інша історія”, – заявив ексчиновник.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button