Власна думка

Даша Малахова: Люди, які ведуть себе як гiмно цілий рік, а потім шлють на Вайбер божественні світлинки – не шліть.

Не просіть у мене пробачення.

Хочу нагадати, що я вірю в Чарлза Дарвіна — що створив теорію еволюції і запропонував разом з Альфредом Воллесом принципи природного добору. Я нічого з цим не можу зробити, вірю в це і все. А в інше не вірю. Тому, рано чи пізно, якщо ви справжній гімнюк – з вами не матимуть справ.

Тому, ті люди які ведуть себе як гімно цілий рік, а потім шлють на Вайбер голограмні, божественні світлинки – не шліть. Краще витрачайте цей час для того, щоб подумати навіщо ви гавнюки, навіщо це вам, які задачі ви вирішуєте своїми вчинками. Знайте, шо просити пробачення – нічого не вирішує. І якщо вам насрали в душу і в вас просили пробачення більш ніж двічі – не спілкуйтесь з сируном.

А якщо я вас навіть не знаю – теж не шліть. Бо дуже багато часу йде на повну фігню.

І якщо ви просто серьезно відправляєте ці картинки – у вас не всі дома.

Даша Малахова
Зaпpoшyємo нa кaнaл, дoпoмaгaйтe пoшиpювaти iнфopмaцiю i в Youtube. нa жaль, зapaз тaм бeзpoздiльнo вoлoдapює poc пpoпaгaндa.

Peдaкцiя пoдiляє дyмку aвтopа але нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Бyдь-який пepeдpyк мaтepiaлiв з caйтy мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл! Вaшi зayвaжeння, cкapги тa пpoпoзицiї, мoжeтe зaлишити чepeз нaшy кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button