Власна думка

Чернівці. Ці двоє маленьких дівчаток гралися на площі.. Але почувши молитву за Гeроєм – прибігли і , вклякнувши на колінця, почали молитися..

ДИТЯЧА МОЛИТВА

Ці двоє маленьких дівчаток гралися на Центральній площі Чернівців – бо ж неділя і так гарно світить сонечко! Галасливо бігали навколо фонтана, годували голубів… Але почувши молитву (а саме проходив Подзвін за Героєм) – прибігли і , вклякнувши на колінця, почали молитися. Це було так щемливо! Дитяча молитва за світлої пам’яті українського воїна… Почуй, Господи!

ЦЕ УКРАЇНА, І ЗА НЕЇ ВАРТО БОРОТИСЯ!

Галина Абрам’юк
Зaпpoшyємo нa кaнaл, дoпoмaгaйтe пoшиpювaти iнфopмaцiю i в Youtube. нa жaль, зapaз тaм бeзpoздiльнo вoлoдapює poc пpoпaгaндa.

Peдaкцiя пoдiляє дyмку aвтopа але нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Бyдь-який пepeдpyк мaтepiaлiв з caйтy мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл! Вaшi зayвaжeння, cкapги тa пpoпoзицiї, мoжeтe зaлишити чepeз нaшy кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa

Небо плаче… Тяжкі втрати на Східному фронті січня 2020 року.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button